No products in the cart.
Košík 0

Nízkoenergetické nápoje

Nízkoenergetické nápoje

Pitný režim je při hubnutí velmi důležitý. Nedostatek tekutin může vést až k dehydrataci organismu s následnými projevy – bolestí hlavy, únavou, nevolností či pocitem slabosti. Proto je velmi důležité dodávat tělu ztracené tekutiny, ať už se snažíte zhubnout nebo jen chcete dodržovat zdravý pitný režim.

Nápoje i na hubnutí

Dieta s vysoce bílkovinnými potravinami NutriFood‌ Keto, či redukční programy NUTRI FOOD PLAN pod dohledem výživového poradce s MRP nutričně vyváženými potravinami zrychluje metabolismus a napomáhá odvodňovat organismus.

Vhodným způsobem, jak si doplnit tekutiny, mohou být i naše nízkosacharidové ochucené nápoje NutriFood. Svým složením jsou vhodné i pro diabetiky. V nabídce najdete nápoje s pomerančovou, rybízovou, tropickou příchutí či příchutí lesní plody. Na své si přijdou i ti, kteří mají rádi exotické – multivitaminové příchutě.

Pokud jste tedy byli dosud zvyklí na slazené nápoje, no upřednostníte nápoje s nízkým obsahem cukrů, naše nápoje NutriFood‌ Keto ‌‌jsou pro vás ty pravé.

Které nápoje zařadit do pitného režimu a které naopak ne?

Které nápoje na hubnutí jsou nejlepší

Čistá voda:

Voda je nejbohatší zastoupenou látkou v našem těle a z toho důvodu bychom jí měli přisuzovat značnou pozornost. Proto nejlepším nápojem při hubnutí je čistá voda. Pokud ji chcete využít na podporu metabolismu, stačí ji pít pravidelně během celého dne.

Nízkosacharidové nápoje:

Vhodným způsobem pro doplnění tekutin mohou být i naše nízkosacharidové ochucené nápoje NutriFood. Svým složením jsou vhodné i pro diabetiky. V nabídce najdete nápoje s pomerančovou, rybízovou, tropickou příchutí či příchutí lesní plody. Na své si tedy přijdou i ti, kteří mají rádi exotické – multivitaminové příchutě.

Čaje:

Vyzkoušeli jste už naše detoxikační čaje z Moringy olejodárné označované jako zázračný strom života? Čaje NutriFood z Moringy pomáhají k tomu, abyste byli nejen štíhlí a krásní, ale i zdraví a plní energie, protože jedním z pozitivních účinků je i zpomalení procesu stárnutí. Jsou vhodné i pro sportovce, seniory, vegetariány, vegany a děti. Čaje Moringa NutriFood neobsahují žádné chemické přísady, aromata ani cukr a jsou vhodné během redukce hmotnosti.

Káva:

Káva je nedílnou součástí každodenního života mnoha lidí na celém světě. Káva má dehydratační účinky a tedy počítat ji do množství přijatých tekutin nemůžeme. Pokud pijeme 1-2 šálky kávy denně a zapijeme ji dostatečným množstvím vody, vůbec nám neublíží. Kromě toho je všeobecně známým stimulantem trávení, ale i nervového systému, srdce a celkové fyzické či mentální vitality. Taková káva vám pomůže na zrychlení metabolismu, podporu trávení a vylučování stolice a na snížení pocitu hladu. Většina jejich pozitivních účinků vychází z obsahu kofeinu. Důležité je ale pít ji bez cukru a mléka, které na náš organismus až tak pozitivní vliv zase nemají, zejména se nedoporučují při hubnutí.

Mohu pít během diety NutriFood‌ Keto ‌‌kávu?

Ano, kávu pít můžete, ale jen v malém množství a bez cukru a mléka. Pokud si ji nedokážete odepřít, raději si dejte kávu bez kofeinu. Kofein je stimulační látka, která ovlivňuje lidské tělo a v nejhorším případě vyvolává podráždění. Zdravou alternativou ke kávě je bylinkový čaj, který můžete pít téměř v libovolném množství.

Co je to pitný režim a proč je pitný režim tak důležitý?

Voda je nejbohatší zastoupenou látkou v těle a z toho důvodu bychom jí měli přisuzovat značnou pozornost. Pít dostatek tekutin, které se budou zadržovat přímo v našich buňkách a zajišťovat jim správnou funkci, je nejjednodušší krok, jaký můžete udělat pro vaše zdraví i vitalitu. Lidský organismus dokáže přežít bez jídla několik týdnů za předpokladu, že bude mít dostatek tekutin. Bez vody však dokáže přežít maximálně několik dní. Lidské tělo neustále vodu ztrácí, avšak denní ztráta se značně den od dne liší. Obecná představa je, že je to množství tekutin, které máme během dne vypít.

OPTIMÁLNÍ PITNÝ REŽIM BĚHEM DNE

Nejen to, co budete pít, ale i kolik toho budete pít, má význam pro naše trávení a trávicí soustavu a tedy i pro případnou optimalizaci hmotnosti. Většinou se udává, že bychom měli příjmout od 2 do 3 litrů tekutin denně. Částečně je to pravda, ale neplatí to pro všechny lidi stejně, je to individuální.

Pocit žízně je přitom během léčby obezity úplně normálním stavem. Řešení je jednoduché: napijte se více vody, než jste byli dosud zvyklí. V našich redukčních programech NUTRI FOOD PLAN doporučujeme denně vypít 2 – 3 litry vody. Při sportovní zátěži je nutné zvýšit pitný režim až na 4 litry denně, podle intenzity sportování. Přečtěte si více i v naší části: Nejčastěji kladené otázky

Zobrazit více

Zobrazuji všechny 3 výsledky

Akce

Akce poraden

Prohlédněte si akce a výhodné nabídky, které nabízí naše jednotlivé poradny.

Akce eshopu

Prohlédněte si akce a slevy vysoce proteínových produktů a balíků na našem eshopu.