No products in the cart.
Košík 0

Bílkovinné koktejly

Bílkovinné koktejly

Bílkovinné koktejly NutriFood Keto jsou oblíbené nejen pro svou jemnou chuť, ale také díky jejich rychlé a snadné přípravě. Stačí vám totiž pouze shaker na protein, voda nebo nízkotučné mléko. Rychlou snídani nebo chutnou svačinu si tak můžete vzít s sebou kamkoliv, ať už do kabelky, auta, prácem na cesty nebo fitness tašky.

V nabídce proteinových koktejlů NutriFood Keto najdete i bezlaktózové koktejly na hubnutí pro ty, kteří mají intoleranci na laktózu.

Díky nízkému obsahu tuků a sacharidů jsou koktejly vhodné při redukci hmotnosti. Jejich příprava je rychlá a jednoduchá. Vybrat si můžete z příchutí: ořech, banán, caffé latté, lesní plody, čokoláda, vanilka, karamel nebo jahoda.

Na složení vysoce bílkovinných jídel NutriFood Keto si dáváme záležet

  • V proteinových koktejlech NutriFood Keto najdete kvalitní směs mléčné, sójové a hráškové bílkoviny evropského původu.
  • Vysoký obsah všech vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a aminokyselin
  • Přírodní barviva bez syntetických aditiv, bez palmového oleje a škodlivých éček a s vysokým obsahem všech vitamínů, minerálů, stopových prvků a aminokyselin.

Všechny koktejly NutriFood Keto  jsou vegetariánské. Představují tak zdravou možnost příjmu bílkovin a zaženou vám i chuť na sladké.

Koktejly vhodné i pro sportovce

Díky vysokému obsahu bílkovin a nízkému obsahu sacharidů jsou naše proteinové koktejly vhodné nejen během hubnutí, ale i pro sportovce, pro běžné stravování jako náhrada vysoce kalorických jídel anebo k doplnění výživných látek svému tělu.

Zobrazit více

Zobrazuji všech 6 výsledků

Akce

Akce poraden

Prohlédněte si akce a výhodné nabídky, které nabízí naše jednotlivé poradny.

Akce eshopu

Prohlédněte si akce a slevy vysoce proteínových produktů a balíků na našem eshopu.