No products in the cart.
Košík 0

Doprava a platba

Možnosti plateb

Kartou online

  1. Zboží zaplatíte online pomocí platební karty, která musí mít povolené online platby. Poskytovatelem platební brány je STRIPE – https://stripe.com
  2. Zboží zůstává do úplného zaplacení a převzetí majetkem prodávajícího, avšak nebezpečí škody na zboží přechází převzetím zboží na kupujícího.
  3. Prodávající si vyhrazuje právo nabídnout kupujícímu pouze vybrané způsoby platby podle vlastního uvážení.
  4. Fakturační údaje kupujícího nelze měnit zpětně po odeslání objednávky.

Zdarma

Doprava

PACKETA (Zásilkovňa) na vámi zvolenou adresu po celé České republice

Cena dopravy zásilky na adresu je 190 Kč s DPH. Při objednávce nad 1500 Kč je doprava zdarma. Zásilka vám dorazí zpravidla kurýrní společností do 3 pracovních dnů na vámi zvolenou adresu. Kurýr obvykle informuje předem telefonicky nebo SMS.

do 1500 Kč

190 Kč

nad 1500 Kč

Zdarma

PACKETA (Zásilkovňa) na vámi zvolené výdejní místo

Cena přepravy zásilky na výdejní místo je 95 Kč. Při objednávce nad 1500 Kč je doprava zdarma. Zásilka dorazí na vámi zvolené výdejní místo Packety zpravidla do 3 pracovních dnů. Seznam všech míst najdete ZDE. Po přijetí informační SMS nebo e-mailu si můžete zásilku vyzvednout. 

do 1500 Kč

95 Kč

nad 1500 Kč

Zdarma

  1. V případě zásahu vyšší moci či výpadku informačního systému společností, společnost NUTRI a.s. nenese odpovědnost za opožděné dodání zboží.
  2. Neúplnou nebo poškozenou zásilku je nutno neprodleně oznámit e-mailem na adresu společnosti NUTRI a.s., sepsat s dopravcem škodový protokol a tento bez zbytečného odkladu zaslat e-mailem, nebo poštou prodávajícímu. Dodatečné reklamace neúplnosti nebo vnějšího poškození zásilky nezbavuje kupujícího práva věc reklamovat, dávají však prodávajícímu možnost prokázat, že se nejedná o rozpor s kupní smlouvou.
  3. V případě, že výherce vyhraje v soutěži pořádané společností NUTRI a.s., společnost zašle výherci do 30-ti kalendářních dnů ode dne, kdy byly poradnou NUTRI FOOD PLAN vyhlášeny výsledky takové soutěže.

Akce

Akce poraden

Prohlédněte si akce a výhodné nabídky, které nabízí naše jednotlivé poradny.

Akce eshopu

Prohlédněte si akce a slevy vysoce proteínových produktů a balíků na našem eshopu.