No products in the cart.
Košík 0

Slané pochutiny

Jedním z největších problémů při hubnutí a zároveň i nejčastější příčina našeho přibírání na váze, je nekontrolovaná konzumace různých slaných pochutin a vysokosacharidových příloh. Ty obvykle obsahují velké množství tuků, sacharidů a také nezdravé množství soli, zároveň téměř nulové množství bílkovin, tak klíčových pro tvorbu svalové hmoty.

Nabídka slaných pochutin

V našem eshopu bílkovinných potravin NutriFood Keto však najdete tyto potraviny v několikanásobně zdravější verzi. Zpříjemněte si chvilku mlsání arašidovými křupkami, paprikovými nebo sýrovými krutony nebo sýrovo-cibulovými chipsy nebo si dopřejte k vašemu obědu zdravou přílohu v podobě konjakových těstovin či rýže Fit Pasta NutriFood Keto,   a to bez výčitek.

Proteiny na hubnutí

Bílkovinná dieta je založena na zvýšeném příjmu bílkovin. Má však více variant. Může být jako kombinace s výraznou restrikcí sacharidů, ale je také verze v kombinaci se sacharidy, kterou využívají zejména siloví sportovci, např. kulturisté.

Může být tedy využívána, jak k redukci hmotnosti za dodržení omezeného množství sacharidů a kalorií, tak s ní můžeme docílit nárůst svalové hmoty. V takovém případě se kombinují vysoké dávky proteinů se sacharidy (např. extra porce steaku s rýží). Záleží na tom, co chce člověk dietou dosáhnout.

Zobrazit více

Zobrazen jediný výsledek

Akce

Akce poraden

Prohlédněte si akce a výhodné nabídky, které nabízí naše jednotlivé poradny.

Akce eshopu

Prohlédněte si akce a slevy vysoce proteínových produktů a balíků na našem eshopu.