No products in the cart.
Košík 0

Vysoce proteinové potraviny

Vysoce proteinové potraviny a hubnutí? Co kdybychom vám řekli, že i s potravinami jako je zmrzlina, palačinky, čokoláda, chipsy či pizza dokážete zhubnout? V našem eshopu naleznete bílkovinné potraviny NutriFood Keto vhodné na hubnutí jako jsou polévky, koktejly, smoothie, pudinky, fit tyčinky, kaše, hlavní jídla ale také slané pochutiny a sladkosti. Ve výběru našich potravin si na své přijdou také vegetariáni nebo lidé s intolerancemi – bezlepkové a bezlaktózové potraviny.

Jaké výhody mají naše NutriFood‌ Keto proteinové potraviny na hubnutí?

 1. Dostupné i na eshopu.
 2. NutriFood‌ Keto vysokobílkovinné potraviny jsou bohaté na vitamíny a minerální látky.
 3. Pouhých 5 porcí denně potravin NutriFood‌ Keto stačí na vhodnou redukci a optimalizaci hmotnosti.
 4. Alternativa vysokoenergetických jídel
 5. Nízkosacharidové potraviny s vysokým podílem bílkovin

Potraviny s vysokým obsahem bílkovin

Jak již jistě víte, rychlé a efektivní hubnutí není jen o kalorickém deficitu. Vždy byste měli dbát také na to, co jíte z hlediska zdravé výživy, zda jsou potraviny nutričně vyvážené, nebo jaké je jejich složení. Bílkoviny představují jednu ze základních makroživin pro růst svalů. Je to jedna z nejdůležitějších stavebních látek v těle. Skládá se až z 20 aminokyselin, z nichž až 8 musí tělo přijímat ze stravy, protože si je neumí vytvořit samo. Naštěstí, nacházejí se v širokém spektru potravin, ať už živočišného nebo rostlinného původu.

Vysoce proteinové potraviny

Denní příjem bílkovin v lidském těle by měl činit 0,8g na kilogram.

Živočišné bílkoviny:

 1. Hovězí maso – 21 g na 100 g a perfektně jím můžete dochutit například NutriFood‌ Keto špagety Bolognese.
 2. Kuřecí maso – obsahuje 20 g na 100 g. Výborně chutná například s NutriFood‌ Keto žampionovým rizotem.
 3. Vajíčka – 12 g na 100g. Doporučujeme najemno nastrouhat na NutriFood‌ Keto těstoviny Carbonara.
 4. Tvaroh – naleznete v něm 12 g na 100 g a představuje výbornou kombinaci s obyčejnými jahodami, které patří mezi jedno z nejméně kalorických ovocí.
 5. Ryby – obsahují v průměru 20 g na 100 g a skvělou volbou je například rybí polévka, kterou si můžete dochutit Zeleninovým vývarem NutriFood.

Rostlinné bílkoviny:

 1. Tofu – můžete si jej zkombinovat se špagetami NutriFood‌ Keto Fit pasta, přičemž obsahuje 8 g na 100 g.
 2. Hrášek – 6 g na 100 g. S hráškem máte velké množství možností, my však doporučujeme přidat si jej do NutriFood‌ Keto hráškové polévky.
 3. Fazole – 22 g na 100 g, což z ní činí bílkovinnou rostlinnou královnu. Přidat si je můžete do NutriFood‌ Keto kuřecí kari polévky s nudlemi.
 4. Mandle – 20 g na 100 g. Klidně si jimi ozvláštněte jednu z našich NutriFood‌ Keto kaší. Dávejte však pozor, mandle obsahují spoustu tuku. Sice zdravého, ale všechno s mírou.

Jak zhubnout s Keto dietou

Keto dieta patří v současnosti mezi oblíbené diety, zejména kvůli jejímu rychlému zhubnutí. Důležité je ale vybrat si vhodné a správné redukční programy a zejména kvalitní vysoce proteinové potraviny.

NutriFood‌ Keto nabízí několik dietních programů. Jejich délka závisí na věku, pohlaví, aktuální hmotnosti. Čím je plánovaný úbytek větší, tím je i program delší.

Všechny redukční programy mají 4 fáze, u nichž první část tvoří samotná redukce, s následným přechodem na pevnou stravu a stabilizací hmotnosti. Rozdíl mezi jednotlivými fázemi je v počtu NutriFood‌ Keto vysoce proteinových jídel a klasických jídel. Jak to vlastně funguje?

Co je NutriFood‌ Keto proteinová dieta

High proteinová, ketodieta, ketonová nebo bílkovinná dieta je společný název pro vysoce bílkovinnou (vysoce proteinovou, vysokoproteinovou) dietu, jejímž zakladatelem byl profesor, mezinárodně uznávaný vědec v oblasti výživy, a ředitel Výživového oddělení na Lékařské fakultě Harvard University G. L. Blackburn, PhD. Klinicky testovanou metodu určenou pro redukci a optimalizaci hmotnosti můžeme v současné době považovat za velmi účinnou a spolehlivou metodu, která přispívá ke snižování nadváhy a léčbě obezity. Na základě této diety jsou sestaveny i naše vysoce bílkovinné potraviny určené pro redukci hmotnosti, jakož i naše nutričně vyvážené MRP potraviny NutriFood, které slouží k celodenní náhradě stravy. Nutričně vyvážené znamená, že kromě nich nepotřebujete dodávat tělu žádné jiné živiny, protože obsahují 100% denní doporučenou dávku. Potraviny NutriFood MRP si však můžete zakoupit pouze v našich poradenských centrech. Na našem eshopu naleznete NutriFood‌ Keto proteinové potraviny, které již nejsou 100% nutričně vyvážené. Je třeba si tedy doplňovat vitamíny i doplňky stravy.

Základem keto diety je tzn. ketóza – přirozený stav těla, kdy se tělo brání nedostatku sacharidů tím, že začne čerpat energii z vlastních tuků.

Prvním vašim krokem je volba nejvhodnějšího NutriFood‌ Keto programu na hubnutí v závislosti na vašich očekávání a zdravotním stavu. Všechny programy skládající se ze 4 fází zajišťují efektivní hubnutí. Byly vytvořeny tak, aby vám pomohly pozvolně přestoupit z redukčního programu NutriFood‌ Keto na nutričně vyvážený jídelníček.

Pro dosažení vytoužené cílové hmotnosti bez jo-jo efektu doporučujeme absolvovat všechny 4 fáze.

Benefity Keto diety

 • Rychlé hubnutí
 • Chutné a zdravé vysoce proteinové potraviny NutriFood‌ Keto
 • Bez jojo efektu

Negativa NutriFood‌ Keto
Hubnutí s programy NutriFood‌ Keto představuje bezpečný způsob snížení váhy jen v případě, pokud si správně zvolíte svůj redukční program.

V případě, že užíváte léky nebo trpíte nadměrnou obezitou je důležité hubnout pod dohledem v našich poradnách NUTRI FOOD PLAN.

Pokud přesto chcete využít našich online redukčních programů, je potřeba dodržovat dietní plán, popřípadě využít online konzultací. V některých případech, zejména při vážnějších zdravotních komplikacích, se využití této diety NutriFood Keto nedoporučuje. Seznam kontraindikací.

High proteinová dieta a cvičení

Zdravá strava a dostatek pohybu se doporučuje nejen během hubnutí, ale pravidelně v rámci zdravého životního stylu. Nemusíte nutně dřít ve fitness centru, pokud vás to nebaví, nebo běhat kilometry, ale určitě je vhodné najít si alespoň nějaký druh pohybu, který učiní šťastným vás i vaše tělo a pohybový aparát. V prvních dnech keto diety se příliš velká pohybová aktivita nedoporučuje, protože si tělo musí zvyknout na nový způsob stravování, a hubnout budete i bez pohybu a cvičení.

Avšak v následujících dnech, kdy už přestanete pociťovat hlad a tělo se adaptovalo na změnu, určitě je vhodné zařadit do svého života nějaký pohyb. Doporučujeme plavání, jízdu na kole a rychlou chůzi. Se sportem souvisí také rychlejší spalování většího množství kalorií.

 

Zobrazit více

Zobrazen 1. – 12. z 47 výsledků

Akce

Akce poraden

Prohlédněte si akce a výhodné nabídky, které nabízí naše jednotlivé poradny.

Akce eshopu

Prohlédněte si akce a slevy vysoce proteínových produktů a balíků na našem eshopu.