No products in the cart.
Košík 0

Proteinové sladkosti

Proteinové sladkosti

Vysoce proteinové tyčinky, wafery, kuličky a jiné sladkosti z řady NutriFood Keto jsou nejen pro skutečné milovníky sladkého, ale pro všechny, kteří si rádi  zdravě zamlsají. Navíc tyčinky jsou bezlepkové, takže ani intolerance na lepek vás v hubnutí nemůže omezovat. Díky jejich nízkému obsahu sacharidů a vysokému podílu kvalitních bílkovin výborně podpoří vaše hubnutí, a navíc také zajistí růst svalů.

Hubněte i se sladkým

Cukry jsou zdrojem energie pro mozek, proto mají obrovský význam pro náš organismus. Nelze je z jídelníčku vyloučit úplně, avšak je nutné dbát na jejich původ a kvalitu. Rafinované (jednoduché) cukry totiž v konečném důsledku způsobují ještě větší hlad, což následně vede obvykle k jejich další konzumaci, a tak se dostáváte do začarovaného sladkého kruhu.
Vysoce proteinové potraviny NutriFood Keto, tedy i tyčinky, wafery, kuličky a ostatní sladkosti obsahují jen minimální množství sacharidů k dosažení ketózy, která je pro keto dietu klíčová.

Pokud se chcete přesvědčit o výborné chuti našich nízkosacharidových a vysoce proteinových sladkostí ještě před tím, než se pustíte do hubnutí, doporučujeme začít s naším ochutnávkovým balíčkem pamlsků.

Sacharidy a hubnutí: je to vůbec možné?

Podle doporučení WHO bychom denně měli přijmout maximálně 5 až 10 čajových lžiček cukru. Přiznejme si však, že někdy je tato dávka několikanásobně překročena. Mnohdy si ani neuvědomujeme, co všechno sníme a jaký je náš celodenní energetický příjem. No přejídání může vést k trávicím potížím a nežádoucímu tloustnutí!

Chcete jednoduše nahradit nezdravé sladkosti? Vyberte si z produktů NutriFood Keto. Kromě tyčinek s velmi nízkým obsahem sacharidů, kuliček a waferů například i vysoce proteinové smoothie (čokoláda, mango, jahoda) a také bílkovinné ovesné kaše jako pamlsek při redukčních programech a hubnutí.

Potraviny, které patří do vašeho jídelníčku na hubnutí

Na fitness stůl určitě patří potraviny, které mají nízký obsah sacharidů. Ideální pokud obsahují vysoký obsah bílkovin a jen zdravé tuky. Takové potraviny pak klidně můžete kombinovat i s jídly NutriFood‌ Keto‌‌.

Příkladem jsou například ořechy s vysokým obsahem omega-3 mastných kyselin, med s množstvím minerálů a vitamínů (železo, draslík, hořčík, vitamíny skupiny B), méně kalorické ovoce, jako například jahody či jablka, které jsou bohaté na vlákninu a pektin. Dále také zelí, které je jednou z nejzdravějších a zároveň nejlevnějších zelenin s vysokým obsahem vitamínu C, navíc s protinádorovými účinky. Nezapomeňme na luštěniny – čočka, fazole, či hrách, plné bílkovin, vitamínu B a vápníku. Ryby jsou při hubnutí také velmi chutným pomocníkem. Tuňák či losos jsou mastnější, avšak obsahují vysoké množství zdravých tuků (omega 3 mastných kyselin), za méně tučné se považuje okoun, sumec, treska. Pokud vám ryby nechutnají, vsaďte na krůtí maso nebo králičí maso s nízkým obsahem tuku.

Co je keto dieta a jak funguje s NutriFood Keto jídly?

Princip redukčních a výživových programů NutriFood Keto je založen na výrazném omezení příjmu sacharidů ze stravy při zachování dostatečného příjmu zbývajících dvou živin, tj. bílkovin a tuků. Tímto omezením sacharidů ve stravě dostane organismus impuls k tomu, aby začal postupně odčerpávat vlastní sacharidové zásoby – uloženy ve formě glykogenu v játrech a svalech. Jedná se o nemalé zásoby energie – obvyklých 1200 – 1400 g glykogenu představuje zásobu energie 4800 – 5600 kcal, tj. energii na pokrytí energetické potřeby jednotlivce cca za 3 – 4 dny. Po vyčerpání těchto zásob se tělo dostane do stavu ketózy, což je fyziologický stav, kdy se uvolňuje zásobní tuk cestou tzv. ketolátek, které tělo využívá jako hlavní zdroj energie, takže zhubnete.

Zobrazit více

Akce

Akce poraden

Prohlédněte si akce a výhodné nabídky, které nabízí naše jednotlivé poradny.

Akce eshopu

Prohlédněte si akce a slevy vysoce proteínových produktů a balíků na našem eshopu.