No products in the cart.
Košík 0

Proteinové kaše

Proteinové kaše

Náš eshop vysoce bílkovinných potravin přináší širokou nabídku proteinových NutriFood‌ Keto‌‌ jídel, která díky vyššímu množství proteinů napomáhají k hubnutí při udržení nebo zvýšení svalové hmoty. Naše ovesné proteinové kaše s nízkým obsahem cukru můžete vyzkoušet až ve čtyřech příchutích:

Proteinové kaše s nízkým obsahem cukru

Pokud byste snad měli strach ze sacharidů a sladidel, která vaši keto dietu ohrozí, nemusíte se obávat.

Proteinové kaše NutriFood‌ Keto jsou speciálně navrženy i ve spolupráci s lékaři tak, aby splňovaly prémiovou kvalitu nejen pro dietní jídelníčky, ale také pro sportovce pro jejich vysoký obsah všech minerálů, stopových prvků, aminokyselin a kvalitní mléčné bílkoviny evropského původu.

Jídla na hubnutí i k snídani

Ovesné proteinové kaše NutriFood‌ Keto ‌‌ jsou díky svému složení ideální k snídani i během vašeho hubnutí. Pokud nevíte, která vám bude chutnat a kterou si zařadíte do svého dietního jídelníčku, vyzkoušet si je můžete nejdříve v našem ochutnávkovém snídaňovém balíčku.

Vysoce bílkovinná dieta – jak funguje?

Není dieta jako dieta. V dnešní moderní době si už můžete vybrat ze skutečně široké nabídky různých diet. Ale jsou diety pro každého?

Bílkovinná dieta je založena na zvýšeném příjmu bílkovin. Má však více možností. Může být jako kombinace s výraznou restrikcí sacharidů, ale je také verze v kombinaci se sacharidy, kterou využívají zejména siloví sportovci – kulturisté.

Může být tedy využívána jak k redukci hmotnosti, je-li s omezením sacharidů a kalorií, nebo k nárůstu svalové hmoty, v takovém případě se kombinují vysoké dávky proteinů se sacharidy (např. extra porce steaku s rýží). Záleží na tom, čeho chce člověk dietou dosáhnout.

Jak se rozhodnout pro tu správnou keto dietu?

Protože každý metabolismus je jiný, stejně tak máme každý jiné predispozice k hubnutí. Je vhodné se zamyslet nad tím, jakým způsobem a s jakými potravinami chceme dietu podstoupit.

Naše BMI kalkulačka vám pomůže udělat první kroky v rozhodování. V případě, že však máte vážnější zdravotní problémy, určitě doporučujeme návštěvu jednoho z našich výživových poradců a redukovat pod odborným dohledem s nutričně vyváženými redukčními a výživovými programy NUTRI FOOD PLAN.

 

Zobrazit více

Zobrazuji všech 7 výsledků

Akce

Akce poraden

Prohlédněte si akce a výhodné nabídky, které nabízí naše jednotlivé poradny.

Akce eshopu

Prohlédněte si akce a slevy vysoce proteínových produktů a balíků na našem eshopu.