No products in the cart.
Košík 0

Hlavní jídla

V našem eshopu s bílkovinnými jídly NutriFood Keto najdete i široký výběr hlavních jídel vhodných i na hubnutí. Vybrat si tak můžete z více druhů jídel, jako jsou těstoviny, špagety, omeleta, rizoto či dokonce vanilková palačinka. Podívejte se na kompletní sortiment. Všechny naše hlavní jídla jsou vhodné i pro vegetariány, na své si přijdou i lidé s intolerancí – v nabídce máme bezlepková či bezlaktózová jídla.

Nabídka hlavních jídel

Jídla NutriFood Keto představují během vašeho hubnutí ideální zdravou variantu oběda či večeře. Zasytí, jsou chutná a umožňují zdravé a rychlé hubnutí i tvorbu svalové hmoty. Obsahují kvalitní mléčnou bílkovinu evropského původu, která dodá vašemu tělu energii. Váš jídelníček na hubnutí určitě nebude nudný či bez chutě.

Jídla na hubnutí

Pokud však přemýšlíte, zda vám naše NutriFood Keto hlavní jídla a potraviny budou chutnat, výbornou volbou pro vás mohou být naše testovací a ochutnávkové balíčky.

Recepty na hubnutí

Velkou výhodou hlavních jídel NutriFood Keto je, že si je můžete zkombinovat například s lehkou zeleninou (ideální je především zelená a bílá zelenina, např. špenát, rukola či brokolice). Mezi oblíbené potraviny, se kterými můžete naše jídla kombinovat a zároveň si tak zajistit příjem bílkovin, patří zejména maso, ryby, vajíčka, tofu či tvaroh.

Co je proteinová keto dieta?

Diety mají své výhody, ale i rizika. Před tím, než začneme s dietou, měli bychom získat všechny potřebné informace o způsobu hubnutí. V případě zdravotních problémů doporučujeme odbornou konzultaci s certifikovaným výživovým poradcem a hubnout pod jeho dohledem s nutričně vyváženými potravinami NutriFood MRP. Jaká jsou rizika ketodiéty? A co vlastně ketogenní dieta je?

Lidé se zajímají o různé diety a recepty: nízkosacharidová dieta, proteinová dieta, či dokonce bezlepková dieta. No velký otazník visí právě nad keto dietou. O co tedy při ketóze jde? Začněme tím, že je to přirozený stav. V ketóze tělo využívá jako zdroj energie zejména vlastní tuk. Je to kvůli tomu, že se brání nedostatečnému příjmu sacharidů, přičemž spotřeba sacharidů pro navození ketózy je přibližně 50 g denně.

Právě na tomto principě jsou založené i redukční programy NUTRI FOOD PLAN , které bezesporu patří mezi nejúčinnější způsoby, jak se zbavit nadměrného tuku a kilogramů. Je vědecky dokázáno, že nízkosacharidové diety jsou při spalování nadbytečného tělesného tuku úspěšnější než diety, které kromě sacharidů redukují i ​​příjem bílkovin a tuků.

Je známo, že omezením jedné ze základních a potřebných živin – sacharidů, ale za předpokladu zachování dostatečného příjmu bílkovin a tuků, můžeme efektivně rozdmýchávat tzv. „vnitřní spalovací pec“, a tím urychlovat celkovou látkovou přeměnu – podstatně lépe, než u jiných redukčních diet. Metabolismus se při redukčních programech NutriFood‌ Keto  nezpomalí, ale naopak se urychluje.

Prvním krokem je pro vás nejvhodnější výběr dietního programu NutriFood Keto, který by se měl odvíjet od vašich očekávání a zdravotního stavu. Všechny programy se skládají ze 4 fází, které zajišťují efektivní hubnutí. Byly vytvořeny tak, aby vám umožnily pozvolna přestoupit z redukčního programu NutriFood Keto na nutričně vyvážený jídelníček. K dosažení vytoužené cílové hmotnosti bez jo-jo efektu doporučujeme absolvovat všechny 4 fáze.

V případě, že trpíte zdravotními problémy nebo užíváte léky – doporučujeme kontaktovat svého nejbližšího výživového poradce – a hubnout s nutričně vyváženými MRP NutriFood potravinami pod dohledem odborníka.

Jaké výhody mají naše NutriFood Keto potraviny na hubnutí?

  1. Dostupné na eshopu ale i v poradenských centrech
  2. NutriFood Keto potraviny obsahují většinu vitamínů a minerálních látek
  3. Pouze 4 – 5 porcí denně potravin NutriFood Keto stačí na vhodnou redukci a optimalizaci hmotnosti
  4. Alternativa vysokoenergetických jídel
  5. Nízkosacharidové potraviny s vysokým podílem bílkovin
Zobrazit více

Zobrazuji všech 8 výsledků

Akce

Akce poraden

Prohlédněte si akce a výhodné nabídky, které nabízí naše jednotlivé poradny.

Akce eshopu

Prohlédněte si akce a slevy vysoce proteínových produktů a balíků na našem eshopu.