No products in the cart.
Košík 0

Polévky

Kuřecí kari polévka s nudlemi, žampionová polévka, chřestová polévka, rychlá zeleninová polévka, hrášková polévka či kuřecí krémová polévka. I tyto chutné a výživné fit polévky, které najdete na našem eshopu, jsou vhodné během hubnutí s keto dietou NutriFood Keto, při detoxikaci nebo jako rychlá a výživná náhrada za vysoce kalorické jídlo na cestách či do kanceláře. Skvělou zprávu máme zejména pro vegetariány, kterým budou vyhovovat všechny naše polévky.

Zdravé polévky na hubnutí

Na své si přijdou i ti z vás, kteří trpí intolerancí na lepek nebo laktózu. Pokud máte podezření na potravinovou intoleranci, doporučujeme vám absolvovat náš speciální redukční program složený z bezlepkových nebo bezlaktózových potravin.

Mezi jídla na hubnutí, se kterými budete mít skvělou večeři či oběd, patří NutriFood Keto polévky. Jsou bohaté na živiny a jejich konzumací získáte bílkoviny potřebné na růst svalů. A to vše si můžete zajistit v rámci jednoho obědu či večeře. Navíc skvěle chutnají a připravit si je můžete i v kombinaci s dalšími potravinami, například s houbami či s tofu nebo jinou zeleninou. Zdravé a zároveň chutné inspirace najdete i mezi našimi recepty.

Které potraviny můžete kombinovat s polévkami i během keto diety NutriFood Keto? 

Obecně platí, že během kterékoliv fáze redukce hmotnosti v programu NutriFood Keto lze kombinovat všechna jídla s bílou a zelenou zeleninou. Jednotlivé potraviny, které ale můžete jíst během jednotlivých fází, si můžete podrobněji přečíst v části – fáze keto diety NutriFood Keto.

Princip redukčních a výživových programů NutriFood Keto  je založen na výrazném omezení příjmu sacharidů ze stravy při zachování dostatečného příjmu zbývajících dvou živin, tj. bílkovin a tuků. Tímto omezením sacharidů ve stravě dostane organismus impuls k tomu, aby začal postupně odčerpávat vlastní sacharidové zásoby – uloženy ve formě glykogenu v játrech a svalech. Jedná se o nemalé zásoby energie – obvyklých 1200 – 1400 g glykogenu představuje zásobu energie 4800 – 5600 kcal, tj. energii na pokrytí energetické potřeby jednotlivce cca za 3 – 4 dny. Po vyčerpání těchto zásob se tělo dostane do stavu ketózy, což je fyziologický stav, kdy se uvolňuje zásobní tuk cestou tzv. ketolátek, které tělo využívá jako hlavní zdroj energie, takže zhubnete.

Zobrazit více

Zobrazuji všech 7 výsledků

Akce

Akce poraden

Prohlédněte si akce a výhodné nabídky, které nabízí naše jednotlivé poradny.

Akce eshopu

Prohlédněte si akce a slevy vysoce proteínových produktů a balíků na našem eshopu.