No products in the cart.
Košík 0

Pudinky a smoothie

Lahodný čokoládový pudink nebo smoothie na hubnutí? I taková kombinace je možná s našimi proteinovými pudinky a smoothie NutriFood‌ Keto . Jak? Díky jejich prémiovému nízkoenergetickému složení můžete tyto potraviny zařadit i do svého jídelníčku na hubnutí, ale zároveň i jako doplněk stravy před či po cvičení.

Pudink, smoothie a hubnutí

Jste milovníci čokolády? Máte rádi pudink, ale hlídáte si svou top kondici? Pokud jste na obě otázky odpověděli ANO, tak v naší nabídce najdete ty pravé potraviny na zdravé a nízkokalorické mlsání. Mezi našimi fit pudinkami najdete kromě čokoládového pudinku, i vanilkový, jahodový či karamelový. Obsahují minimum cukrů a množství kvalitní mléčné bílkoviny evropského původu. Mléčné bílkoviny obsahují esenciální aminokyseliny, které si organismus neumí sám vytvořit a přitom jsou důležité pro tvorbu svalové hmoty. Kromě toho v nich najdete i vysoký obsah přírodní vlákniny z čekanky. Právě dostatečný příjem z této vlákniny pomáhá při udržování zdraví střev a správné mikroflóry, snižuje hladinu cholesterolu a reguluje hladinu cukru v krvi.

Keto dieta a bílkoviny

Keto dieta je založena na principu zredukování sacharidů a zdravého využívání vlastních tuků. Bílkoviny představují základní živinu, která má obrovský vliv na fungování celého těla. V žaludku jsou postupně rozštěpeny na nejmenší složky – aminokyseliny.

Bílkoviny mají několik hlavních základních funkcí, přičemž nejznámější je tvorba svalů. Výrazně se také podílejí na jejich tvorbě a v případě vyššího příjmu podporují jejich růst a sílu. Kromě toho plní rovněž stavební a zásobní funkci či mají vliv na obranyschopnost.

Jak jsem zhubla se smoothie

Inspirujte se našimi skutečnými příběhy našich klientů, kterým se podařilo úspěšně zhubnout a zlepšit si své zdravotní problémy.

Fitness jídelníček – proteinové smoothie a pudink

Smoothie nápoje jsou v současnosti velmi oblíbené jako rychlá snídaně, a v kombinaci s proteinem jsou skvělé i jako vhodný pokrm po cvičení. Pokud hledáte zdravé, výživné a nízkoenergetické smoothie nebo pudink, díky vysokému podílu bílkovin jsou pro vás naše potraviny NutriFood Keto  po sportování ty pravé.

Zobrazit více

Zobrazuji všechny 3 výsledky

Akce

Akce poraden

Prohlédněte si akce a výhodné nabídky, které nabízí naše jednotlivé poradny.

Akce eshopu

Prohlédněte si akce a slevy vysoce proteínových produktů a balíků na našem eshopu.