No products in the cart.
Košík 0

Přílohy a proteínový chléb

Přílohy a proteinový chléb

V našem eshopu proteinových potravin vám přinášíme pestrou nabídku NutriFood Keto jídel a příloh, která díky vyššímu množství bílkovin napomáhají k hubnutí, při udržování hmotnosti po dietě nebo ke zvýšení svalové hmoty.

Klasické přílohy k jídlům obvykle obsahují velké množství tuků, sacharidů a také nezdravé množství soli, zároveň téměř nulové množství bílkovin, tak klíčových pro tvorbu svalové hmoty. V našem eshopu vysoce proteinových potravin NutriFood‌ Keto ‌‌však najdete tyto potraviny v několikanásobně zdravější verzi. Dopřejte si k vašemu obědu zdravou přílohu v podobě konjakových Fit Pasta NutriFood‌ Keto‌‌ a to bez výčitek, anebo na výběr máte také z těchto druhů Fit Pasta:

Na složení vysokobílkovinných jídel NutriFood‌ Keto si dáváme záležet

  • Proteinový chléb NutriFood‌ Keto obsahuje kvalitní směs mléčné, sójové a hráškové bílkoviny evropského původu,
  • nízký obsah cukrů,
  • vhodný i během hubnutí s našimi dietními jídelníčky.

Proteiny na hubnutí

Bílkovinná dieta je založena na zvýšeném příjmu bílkovin. Má však více možností. Může být jako kombinace s výraznou restrikcí sacharidů, ale je také verze v kombinaci se sacharidy, kterou využívají zejména siloví sportovci – kulturisté.

Může být tedy využívána jak k redukci hmotnosti, je-li s omezením sacharidů a kalorií, nebo k nárůstu svalové hmoty, v takovém případě se kombinují vysoké dávky proteinů se sacharidy (např. extra porce steaku s rýží). Záleží na tom, čeho chce člověk dietou dosáhnout.

Jak se rozhodnout pro tu správnou keto dietu?

Protože každý metabolismus je jiný, stejně tak máme každý jiné predispozice k hubnutí. Je vhodné se zamyslet nad tím, jakým způsobem a s jakými potravinami chceme dietu podstoupit.

Naše BMI kalkulačka vám pomůže udělat první kroky v rozhodování. V případě, že však máte vážnější zdravotní problémy, určitě doporučujeme návštěvu jednoho z našich výživových poradců a redukovat pod odborným dohledem s nutričně vyváženými redukčními a výživovými programy NUTRI FOOD PLAN.

Zobrazit více

Zobrazuji všech 6 výsledků

Akce

Akce poraden

Prohlédněte si akce a výhodné nabídky, které nabízí naše jednotlivé poradny.

Akce eshopu

Prohlédněte si akce a slevy vysoce proteínových produktů a balíků na našem eshopu.