No products in the cart.
Košík 0

Jak si vybrat mezi programy NutriFood Keto a NUTRI FOOD PLAN

Přemýšlíte nad hubnutím, ale nevíte který program je pro vás vhodnější? Přečtěte si našeho průvodce a zjistěte rozdíly mezi programy NutriFood Keto a NUTRI FOOD PLAN.

Obsah

1. V čem jsou programy NutriFood Keto a NUTRI FOOD PLAN odlišné?

1.1. Potraviny pro zvláštní výživové účely NutriFood MPR jako součást programů NUTRI FOOD PLAN nebo vysoce bílkovinné potraviny NutriFood Keto
1.2. Dostupnost potravin
1.3. Vstupní konzultace s diagnostikou metabolismu

2. Sestavení individuálního jídelníčku výživovým poradcem nebo výběr redukčního programu NutriFood Keto pomocí BMI online kalkulačky

2.1. Kontrolní vyšetření během hubnutí s programy NUTRI FOOD PLAN nebo online poradenství NutriFood Keto
2.2. Počet porcí jídla během dne

3. V čem jsou programy NutriFood Keto a NUTRI FOOD PLAN stejné?

4. Shrnutí – kdy si mám vybrat program NUTRI FOOD PLAN?

5. Shrnutí – kdy si mám vybrat program NutriFood Keto?

Programy NUTRI FOOD PLAN a NutriFood Keto jsou speciální a komplexní redukční programy pro snížení, optimalizaci a dlouhodobé udržování si hmotnosti s cílem předcházet civilizačním, metabolickým a jiným onemocněním vzniklé v důsledku obezity. Oba klinicky testované programy byly vyvinuty ve spolupráci s renomovanou francouzskou společností a jsou bezpečným nástrojem pro redukci a optimalizaci hmotnosti. Redukce probíhá buď prostřednictvím programů NUTRI FOOD PLAN s celodenní náhradou stravy (MRP) pod dohledem certifikovaných výživových poradců, nebo prostřednictvím programů NutriFood Keto a vysokobílkovinných potravin (High protein) dostupných v našem e-shopu, pro efektivní a rychlý úbytek hmotnosti. Všechny vysoce kvalitní potraviny splňují přísné legislativní předpisy a vyhovují mezinárodním nařízením Evropské unie.

1. V čem jsou programy NutriFood Keto a NUTRI FOOD PLAN odlišné?

Pokud nemáte žádné zdravotní potíže, chcete rychle a jednoduše zhubnout bez návštěvy poradenského centra, redukce s programy NutriFood Keto představuje bezpečný způsob snížení hmotnosti. Avšak v případě, že užíváte léky, nebo trpíte nadměrnou obezitou, je důležité hubnout s pomocí nutričně vyvážených potravin NutriFood MRP a redukčních a výživových programů NUTRI FOOD PLAN pod dohledem výživového poradce. Seznam kontraindikací naleznete zde. Po zhodnocení zdravotního stavu, jako nejdůležitějšího aspektu z hlediska hubnutí, rozhodnutí už je jen na vás.

1.1. Potraviny pro zvláštní výživové účly NutriFood MRP jako součást programů NUTRI FOOD PLAN nebo vysocebílkovinné potraviny NutriFood Keto

Redukční a výživové programy NUTRI FOOD PLAN splňují přísnou legislativu a nařízení EU pro plnohodnotnou náhradu celodenní stravy s nutričně vyváženými potravinami NutriFood MRP. Tři porce potravin NutriFood MRP obsahují 100% doporučené denní dávky všech potřebných vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a aminokyselin. Nejde tedy o žádné potravinové, výživové či vitamínové doplňky, ale o potraviny určené pro zvláštní výživové účely, které díky své nutriční vyváženosti dokáží plnohodnotně nahrazovat celodenní stravu, a tak se efekt diety dostaví již velmi brzy. Vysoce kvalitní, chutné a nutričně vyvážené potraviny NutriFood MRP zajistí úplnou náhradu stravy.
Potraviny NutriFood Keto jsou kvalitní vysoce bílkovinné potraviny, většina z nich je obohacena o vitamíny a minerální látky, avšak samotný příjem těchto potravin nezajišťuje úplnou náhradu stravy. Právě proto se doporučuje suplementace výživovým doplňkem vitamínů a minerálních látek Multi Complete. Vitamínový doplněk přispívá ke správné činnosti imunitního systému, k ochraně buněk před oxidačním stresem, ke správné činnosti nervového systému a zdravé duševní rovnováze. Ze zdravotního hlediska, bez Multi Complete výživového doplňku, NutriFood Keto programy nedoporučujeme užívat jako úplnou náhradu stravy!
1.2. Dostupnost potravin
Potraviny NutriFood MRP, které jsou součástí programů NUTRI FOOD PLAN, nelze zakoupit bez první vstupní konzultace u výživového poradce, ani prostřednictvím internetu či třetí osoby. Vysoce bílkovinné potraviny NutriFood Keto jsou dostupné v našem e-shopu, kde naleznete proteinové koktejly, kaše, polévky, hlavní jídla, smoothie, pudinky, nízkosacharidové tyčinky, ale také slané pochutiny a přílohy, vhodné na hubnutí. Společnou výhodou obou skupin potravin je, že ve výběru si na své přijdou i vegetariáni nebo i lidé s potravinovými intolerancemi – na výběr jsou i bezlepkové a bezlaktózové potraviny.
1.3. Vstupní konzultace s diagnostikou metabolismus
Metabolismus každého člověka je jedinečný. Také díky odborné diagnostice v programech NUTRI FOOD PLAN má nutriční poradce možnost rychle zjistit, jak funguje váš metabolismus. Na základě vstupního vyšetření a diagnostiky metabolismu následně vám nastaví individuální redukční program nebo speciálně upravený jídelníček na hubnutí. Většina našich výživových poradců pracuje s profesionálními diagnostickými přístroji, jako jsou: Tanita nebo In Body. Pokud jste zaneprázdněný nebo se rozhodnete pro programy NutriFood Keto, vstupní konzultaci s diagnostikou metabolismu neabsolvujete.

2. Sestavení individuálního jídelníčku výživovým poradcem, nebo výběr redukčního programu NutriFood Keto pomocí BMI online kalkulačky

U programů NUTRI FOOD PLAN díky výsledkům z diagnostiky metabolismu získáváte detailní přehled a přesnou analýzu složení vašeho těla. Na základě těchto výsledků vám výživový poradce dokáže nastavit individuální redukční program, neboť dokáže určit, kde se nachází problém a nastavit efektivní a funkční způsob redukce či optimalizace tělesné hmotnosti přímo pro vás.
Pokud nemáte žádné zdravotní problémy, máte silnou motivaci, chcete rychle, jednoduše a bezpečně zhubnout bez návštěvy výživového poradce, tak právě programy NutriFood Keto jsou řešením pro vás. Při zvolení vhodného redukčního programu si můžete pomoci naší BMI online kalkulačkou. Všechny programy jsou sestaveny ze 4 fází, které zajišťují efektivní hubnutí a byly vytvořeny tak, aby vám pomohly přestoupit z redukčního programu NutriFood Keto na nutričně vyvážený jídelníček.
2.1. Kontolní vyšetření během hubnutí s programy NUTRI FOOD PLAN nebo online poradenství NutriFood Keto
V rámci našich programů NUTRI FOOD PLAN vám poskytneme pravidelné kontroly a konzultace po celou dobu redukce a stabilizace hmotnosti zdarma. Odborný dohled nad redukcí hmotnosti máme pro vás k dispozici i po skončení redukčních programů. Během pravidelných konzultací s vaším výživovým poradcem získáte také nové znalosti v oblasti zdraví a výživy. Naučíme vás, jak si osvojit zdravé stravovací návyky, jaké potraviny jsou pro vás vhodné a kterým se naopak máte vyhýbat, abyste si svoji zredukovanou hmotnost dokázali dlouhodobě udržet.
V případě programů NutriFood Keto, otázky o hubnutí, výživě, vhodném programu či fit tipech, vám odpovídá online naše certifikovaná výživová poradkyně se zaměřením na redukci hmotnosti a nízkosacharidové stravování.
2.2. Počet porcí během dne
VLED (velmi nízkoenergetické) a LED (nízko energetické) programy NUTRI FOOD PLAN jsou vyvinuty tak, aby 3 porce jídla obsahovaly maximálně 50g sacharidů denně, ale přitom 100% doporučené denní dávky vitamínů, minerálních látek, stopových prvků a aminokyselin. Proto je konzumace 3 potravin NutriFood MRP denně dostačující i bez užívání výživového doplňku Multi Complete.
V případě programů NutriFood Keto, pro dosažení ideální hmotnosti, je zapotřebí příjem více porcí jídla denně, spolu s výživovým doplňkem vitamínů a minerálních látek Multi Complete. Pokud vážíte do 80 kg, měli byste konzumovat 4 porce vysoce bílkovinných jídel NutriFood Keto denně, v případě hmotnosti nad 80 kg je to až 5 porcí NutriFood Keto denně a 1 kapsli Multi Complete.

3. V čem jsou programy NutriFood Keto a NUTRI FOOD PLAN stejné?

1.Oba programy jsou sestaveny z kvalitních potravin, evropského původu a bez genetické modifikace.
2.Obsahují vysoké množství kvalitních bílkovin. Potraviny obsahují kvalitní proteiny evropského původu z Francie a Holandska, nikoli čínské bílkoviny. Jejich aminokyselinové skóre dosahují 100.
3.NUTRI FOOD PLAN a NutriFood Keto jsou profesionálně vypracované programy sestavené z více fází pro efektivní hubnutí. Byly vytvořeny tak, aby vám pomohly nejprve zredukovat hmotnost a poté pomohly přestoupit z redukčního programu na běžnou stravu v podobě nutričně vyváženého jídelníčku, který si umíte připravit i vy sami doma.
4.Široký výběr potravin. Oba programy, NUTRI FOOD PLAN i NutriFood Keto, mohou být sestaveny jako vegetariánské, ale i pro lidi s potravinovými intolerancemi jako bezlepkové nebo bezlaktózové.

4. Shrnutí – kdy si mám vybrat program NUTRI FOOD PLAN?

 • Mám zdravotní problémy.
 • Potřebuji odborné výživové poradenství.
 • Chci podstoupit diagnostiku metabolismu.
 • Upřednostňuji individuálně vypracovaný redukční nebo výživový program.
 • Mám zájem o pravidelné konzultace s certifikovaným nutričním poradcem.
 • Chci využít komplexní péče – zbavit se nadbytečných kilogramů, osvojit si zdravé stravovací a pohybové návyky, změnit svůj životní styl.
 • Chci si vybrat ze širokého sortimentu nutričně vyvážených potravin NutriFood MRP.

5. Shrnutí – kdy si mám vybrat program NutriFood Keto?

 • Nemám zdravotní potíže, chronické onemocnění a neužívám léky.
 • Jsem zaneprázdněný a nemnám čas na osobní konzultace.
 • Chci si vybrat redukční program podle sebe.
 • Potřebuji se rychle zbavit nadbytečných kilogramů.
 • Chci si udržovat svoji ideální hmotnost a top kondici.
 • Potřebuji výživový program při provádění sportovní aktivity

Akce

Akce poraden

Prohlédněte si akce a výhodné nabídky, které nabízí naše jednotlivé poradny.

Akce eshopu

Prohlédněte si akce a slevy vysoce proteínových produktů a balíků na našem eshopu.